Když tě život sere, nakopni ho do prdele!!

Duben 2012

Sraz? ^^"""

28. dubna 2012 v 14:54 | Amík |  Oznamy a diskuze
Konnichiwa!! Prcci!! XD
Nooo, takže po roce se znova hlásíme (jak ste si asi všimli XD). Akemi mě trochu nakopla, abysme udělali další srázek, jelikož já sem v poslední době (v poslednim roce XD) silně lenila, počasí bylo minimálně na 5 věcí, s časem to tuplem nevycházelo a s financema je to pořád stejný XD.
Ale to by sem nemělo patřit, píšu kvůli tomu, že se nám s Karin stejská a rády bychom zas viděli po dlouhý době ty vaše držky XD.
Počasí vypadá dobře a mělo by se už držet... :) Takže návrh je, vyrazit ven někdy asi v druhý polovině května?? :) Je lepší se dohodnout spíš předběžně, ptž dycky se může přehnat ňák déšť, nebo v horšim případě písemka ve škole XD.
Takže se hlašte, kdo by se s náma rád viděl (je mi jasný, že málokdo ví, jestli bude mít čas :)) a něco bysme vymysleli :)
Jelikož pokud nevykradem banku, nemůžem si moc vyskakovat, ale je pár alternativ, který by se dali zařídit :) V první řadě je otázka, jestli byste chtěli do kina, páč se natočilo několik dobrejch filmů (hlavně pohádek ^^), ae asi si každej stačil všimnout, že se s těma cenama za lístek posrali xD Takže to asi není nejlevnější záležitost a ne každej na to bude mít :) ALe kdo by chtěl, tak to určitě předběžně napište :)
Jináč, co by snad šlo je... sushi!!! XD Brácha má restauraci, ale asi by nechtěl abysme tam dělali bordel (ts, my!! taký hodný děti!!!), ale na to se ještě zeptám, každopádně tam je jeden dementní číšník, kterej by možná prudil XD NO ale v tom případě by nám to brácha normálně zabalil, každýmu by udělal vlastní krabičku :) Bohužel, specialitky jako tenpura, gyoza atd., to bysme si asi museli silně připlatit a asi by to ani nebylo kam dát, bylo by toho dost, takže snad se spokojíte s klasickýma rolkama se všema možnejma potvorama :) (můžu garantovat, že lepší sushi, pokud ste nebyli v Japanu, ste nejedli, ty suroviny co má brácha sou vážně špičkový :)). No a teda, šlo by to, pokud byste dokázali za jednu krabičku splácat asi 100 kč :) Tolik sme aspoň vloni platili s Karin a Haru :) Na to se ještě zeptám, ale myslim že je to to nejmenší, neměl by s tim bejt problém :) Takže podle toho kolik by se nás sešlo bych bráchovi nahlásila kolik krabiček a měli bysme to už připravený, pak jen složili okane a je to :)
No a pak ještě je tu samozřejmě návštěva Japashopu ( ve kterym maj pravděpodobně velký hovno ale to se uvidí XD) a následně Stromajdy *o* Stejská se mi po srazech T_____T
Takže tu máme malej výpis návrhů a vy pište, co by se vám líbilo :)
Tíííímto... uzavírám a těšim se na vás všechny! :) Takže... mata ne, minna-chan ^^